Mobil

Mobil místo nudy

Mobilní telefony jsou už zcela rozšířené, nezáleží na tom, jak kdo je starý nebo v jaké je sociální sféře. Já sama jsem si říkala, že kdybych neměla mobilní telefon, tak bych se asi zbláznila. A jsem na mobilním telefonu docela už hodně závislá, takže jsem si řekla, že bez mobilního telefonu bych opravdu nedala ani ránu. A vy snad ano? Já sama jsem si taky řekla, že svému synovi taky pořídím mobilní telefon, protože si stále půjčoval mobilní telefon ode mě. Ne, že by mi to nějak vadilo, ale spíše mě vadilo to, že syn si bral mobilní telefon v tu dobu, kdy jsem ho nutně potřebovala. Já totiž na mobilním telefonu taky hodně pracuji a obvolávám klienty. A navíc pracuji velice často na homeoffice, tak jsem si řekla, že když syn bude mít svůj mobilní telefon, tak taky si s ním bude hrát a můj mobilní telefon nebude potřebovat.

Mobil zažene i nudu.

Jenomže jak to, tak bývá, ne vždycky je to tak, jak si člověk přeje. Jakmile jsem synovi pořídila mobilní telefon, tak ho ani moc nezajímal, tak jako ten můj mobilní telefon. A syn chtěl stále ten můj mobilní telefon, protože byl lepší a byl větší. A já jsem si nový pořídila takový obyčejný mobilní telefon, kde sice byl fotoaparát a hry, ale nebyl tak výkonný, jako ten můj.

S mobilem jde dělat mnoho věcí.

Proto jsem si řekla, já mu našetřím a nějaké lepší mobilní telefon, aby byl syn spokojený. Jak jsem řekla, tak jsem udělala. Nyní má syn opravdu skvělý mobilní telefon, ze kterého je syn velice nadšený. A já taky teď jsem ráda, že syn má konečně to, co si přál. A já jsem ráda za to, že konečně už syn má takový mobilní telefon, který si přeje. A mnoho lidí nepořídí svým dětem mobilní telefon z důvodu, že prý je to pro děti nezdravé. Jenomže já si opravdu myslím něco jiného. Proč bych dětem nepořídila něco, co si přejí? Mě taky rodiče pořídili většinou to, co jsme si přála, takže jsme taky byla ráda a vím jaké to je, když dítě nemá to, co si přeje. 

Mohlo by se vám také líbit...