Mobil

Mít více mobilů

Musím říct, že mobilní telefony jsou opravdu perfektní a nedokážu si bez nich představit život. Protože já mobilní telefon mám už od svých šesti let, takže si jistě dokážete představit, že mobilní telefony tady jsou se mnou vlastně už strašně dlouho, že si bez něj nedokážu představit život a podobně. Já navíc s mobilním telefonem taky každý den pracuji, takže opravdu nevím, co bych dělala nebo jak bych obvolávala klienty, kdybych neměla mobilní telefon. Vy jsi možná říkáte, že bych začala volat pevnou linkou anebo psala faxy a nebo dopisy. A to sice ano, to máte pravdu, ale věřte mi, že by to bylo opravdu hodně složité a zdlouhavé. Takhle by člověk přišel opravdu o hodně času a to každý den. Kdybych musela místo volání mobilem třeba obvolávat pevnou linkou, která se nedá ani přenášet, kterou nemůže nosit ven. A tak bych třeba přišla o dvě hodiny času denně.

Bez mobilu bych byla ztracená.

A to je opravdu hodně, když to tak vezmu, tak mi nestačí ani dnešních dvacet čtyři hodin teď v práci jsem jedenáct hodin a zbytek hodin jsem doma. Málo, co? A mám k tomu dvě malé děti, takže si představte, že potřebuji opravdu více času, abych nejenom práci zvládala, ale taky moje děti a rodinu celkově. Takže jsem ráda, že existuje mobilní telefon.

Mobil nosím všude sebou.

Mobilní telefony mám celkem tři. A první mobil mám v práci, druhý mobilní telefon na v kabelce nonstop a třetí mobilní telefon mám doma. Ten doma mobil mám jako domácí mobilní telefon místo pevné linky. Vy si možná říkáte, že mít tři mobilní telefony je zbytečné, jenomže mít třeba pracovní mobil a soukromý mobil je podle mě nutnost. Já mám prostě tři mobilní telefony a když se mi nějaký mobilní telefon vybije, tak mám alespoň záloze, že mám další mobilní telefon plně nabitý. Zkuste to, protože je to prima. A kolik mobilní telefonů máte doma vy? Nebo nemáte třeba vůbec žádný mobil?

Mohlo by se vám také líbit...