Mobil

Krádež mobilu

Nevím proč já mám takovou smůlu, že mi stále někdo krade mobil. Už mi někdo ukradl čtyři mobilní telefony a jsem z toho opravdu naštvaná a také velmi nešťastná. Protože mobily jsou drahé. Sice vím, že se dají koupit i levnější mobily a varianty, ale mě nevyhovují. Moc ráda fotím na mobil, takže potřebuji taky nějaký kvalitní mobil, který si se vším poradí. A který uspokojí mé potřeby a nároky.

Mobil je častá věc.

A bohužel všechny ty čtyři mobily, které mi byly odcizeny, byly velmi drahé. Takže jsem za čtyři mobily přišla skoro o třicet tisíc korun. A je to opravdu hodně. A nejhorší na tom bylo, že tyto krádeže mobilu se staly během dvou let a nevím, jestli mi někdo takhle shodí schválně nebo jestli to byla pouze náhoda? Ale je zase na druhou stranu pravda, že já si na své věci dávám opravdu velký pozor. Vždycky mám mobilní telefon v kabelce a vždycky mi záhadně zmizí. Nevím, čím to je, ale myslím si, že tohle bude asi záškodnictví. Protože pokud mi někdo ukradne mobil z kabelky, tak proč by taky nevzal peněženku? Anebo zároveň celou kabelku?

Moc ráda fotím.

Nyní mám mobilní telefon a raději jsem si ho pojistila. Je to můj pátý mobilní telefon a věřím, že takhle už to zůstane. Tento mobil stál přes deset tisíc korun. A mám tam velmi důležité informace. Skoro jako všichni. Vy taky jistě máte ve svém mobilu všechny důležité informace, že ano? Já si myslím, že mnoho lidí už má své informace také uložené v mobilu, které má ihned při ruce. Takže se budu modlit, aby mi tento mobil už nikdo neukradl. Nicméně ho mám ale pojištění. Takže by mě pojišťovna snad všechny náklady na ztracený mobil pojistila. A vy máte taky pojištěný mobil? Nevím jak vy, ale já si myslím, že se to vyplatí. Navíc je mi ale divné, že je stále in krást mobily. Dříve se kradly hodně, ale nyní je mobil tak běžná věc, že ty krádeže nechápu. Bohužel ani mé mobily nešly vyhledat policí. Asi to byl zloděj odborník.

Mohlo by se vám také líbit...