Peníze

Finanční i časová nezávislost

Dráha zaměstnance není pro každého a pro mnoho lidí je standardní zaměstnanecký model spíše vězením, ze kterého se snaží za každou cenu utéci. Špatný šéf, nedostatečné finanční ohodnocení nebo pocit rutinní práce jsou jen několika důvody, kvůli kterým jsou lidé ve své práci nespokojeni a snaží se najít alternativu, která by jim poskytla jak finanční, tak i časovou svobodu. Podnikání mezi tyto alternativy patří, a to díky možnosti osamostatnit se a vydělávat v závislosti na své výkonnosti a snaze. Stejně jako všechny způsoby vydělávání peněz, má ale i podnikání své nástrahy a předpoklady, bez kterých se nelze obejít. Jedním z těchto předpokladů je i dostatečné finanční zázemí, které umožní nakoupit vybavení, zaplatit zaměstnance nebo pronajmout prostory před tím, než začne firma reálně vydělat.

kreditní karty

Co ale dělat v případě, že finance k dispozici nejsou?

Podnikatelský úvěr pro start podnikání

Podnikatelský hypotéka je úvěrem, který slouží k poskytnutí hotovosti zájemcům s vlastním nápadem na rozjezd nové firmy. Od klasického úvěru se liší především možností využití peněz mimo nemovitosti a volnějšími podmínkami bonity a čerpání. Dosáhnout na něj mohou i lidé, kteří měli v minulosti problémy se splácením a stále mají záznam v registru dlužníků. Pomocí tohoto úvěru lze uchopit dobrý nápad na podnikání a přeměnit ho do fungující firmy, která bude generovat dostatek peněz pro finanční i časovou nezávislost.

bankovka

Zažádat o tento typ úvěru je navíc možné i už již existujících firem a to v případě expanze, potíží s financemi nebo z jiných důvodů. Vše, co je potřeba, je vyplnit formulář na webu a počkat na telefon nebo e-mail od příslušeného poradce. Peníze pak dorazí už za několik týdnů od sjednání a mohou pomoci vyřešit akutní potíže nebo nastartovat celý proces zrodu nového podnikatelského záměru.

Mohlo by se vám také líbit...