Nezařazené

Jaké typy mužů jsou nejžádanější?

Protože každá žena je jiná, je každý i jiný muž. Opravdu neplatí pravidlo, že všichni muži jsou stejní. Možná mají podobné uvažování, ale to mají i ženy. Proto by i pánové mohli o dámách říkat, že všechny jsou stejné. Pokud se ale seznámíte s více muži, či ženami, tak časem sami můžete usoudit, že každý je jiný. Záleží to na tom, v jaké rodině a kým jsme byli vychováváni, jaké vlastnosti mají naše rodiče a co jsme se v životě naučili. Proto Vám třeba muž, který žil celý život v paneláku a tím pádem se neúčastnil prací, které se třeba dělají ohledně baráku, nenahodí stěny omítkou. Nebude umět spravit pračku aj. Může se to však postupem času v životě naučit.
romantický muž
Nejčastěji si žena vybírá muže podle toho, co od života očekává . Pokud má ráda adrenalin, ráda jezdí na výlety a je velmi akční, tak si k sobě s největší pravděpodobností bude hledat muže, který to má stejně. Nebude chtít někoho, kdo si radši posedí s kamarády v hospodě, doma hraje hry na počítači a výlety pro něj jsou nezábavné.
Jestliže si dívka chce brzy založit rodinu, mít svůj vlastní byt nebo barák, pořídit si domácího mazlíčka a žít rodinný život, tak si nejspíše najde chlapce, který to má podobně. Pokud by on nechtěl rodinu a ona jo, tak by se s největší pravděpodobností brzy rozešli a opět by si hledali každý někoho jiného.
boxer s čepicí
Člověk si k sobě prostě musí hledat člověka, který zastává podobné hodnoty a názory. Samozřejmě se budete vždy s tím druhým v něčem lišit, protože nikdo nebude mít vše nastavené stejně jako vy.
Bohužel v dnešní době se najde opravdu málo chlapů, kteří se umějí postarat o rodinu, opravit to, co se doma rozbije. Muži se spíše spoléhají na jiné muže. K opravám si volají opraváře nebo raději koupí novou věc, než aby opravili tu starou. Je však na každém z nich, zda se řemeslu naučí nebo nechají někoho jiného, aby se jim staral o domácnost. Podle toho pak taky dívka na chlapce kouká.

Mohlo by se vám také líbit...