Business

Instalatéři řeší i havarijní situace

Když rekonstruujete byt či dům anebo stavíte obydlí nové, od základů, řešíte se stavební firmou nebo přímo s instalatérem zabudování kuchyňské linky resp. rozvodů vody, odpadu, instalaci umyvadla, sprchového koity, vany v koupelně, toalety atp. Pro instalatéry je tato práce mnohem zábavnější a relativně pohodová, ve srovnání s tím, co musí zažívat u havarijních situací. Něco jiného je zkrátka držet v ruce a pracovat se zcela novými plastovými trubkami a armaturami, než řešit různá ucpaná místa, neprůchodná či jinak problematická.

instalatérský hasák

Odporný zápach – instalatér jaksi počítá s tím, že u havárií se setká s různými nepříjemnými jevy a jedním z nich je i zápach. Doslova se hrabat v odpadových trubkách zanesených páchnoucím slizem je pro mnohé z nás nepřekonatelná záležitost a teď si představte, že instalatérská firma k podobným situacím vyjíždí každý týden. Je to práce rozhodně nezávidění hodná a obdivuhodná.

montáž vodovodní baterie

Zrovna se vám to nehodí – dalším úskalím práce instalatéra https://www.kanalizace-instalateri.cz/instalater-praha je pohotovost, kterou znají třeba hasiči, policisté nebo zdravotnická záchranná služba. Znamená to být k dispozici na telefonu a připraveni k výjezdu u havarijních situací, každý den, každou noc, bez ohledu na svátky a významné dny či dny pracovního klidu. I když se to zrovna nehodí, a máte jiné plány, ucpaný odpad nebo závada na plynu či protékající voda se musí řešit ihned a prioritně.

Na poruchy buďte připraveni – vyplatí se mít při ruce kontakt na spolehlivou firmu, o které víte, že vás neodbude ani o vánocích, i když to samozřejmě nikomu nepřejeme. Závada na topení, rozvodech vody, odpadech a kanalizaci nebo na plynových spotřebičích si nevybírá den v týdnu ani hodinu, počítejte s tím, že se problém může vyskytnout kdykoli a měli byste již mít k dispozici uložený telefon, v ideálním případě někde v papírovém diáři, nejen v paměti mobilního telefonu.

Mohlo by se vám také líbit...