Žena

Mějte se ráda!

Každá to známe, všude z reklam, časopisů či filmů se na nás valí záplava dlouhonohých žen, s dlouhými hustými vlasy, perfektní pletí a naprosto božskou, vypracovanou postavou. Poté se potíváte do zrcadla a naprosto vás zachvátí panika, protože v životě takového výsledku nemůžete dosáhnout?  Musím vás ujistit, že v tom určitě nejste sama. Většina z nás tento pocit moc dobře zná.

mrkající žena

Mnoho z nás se trápí neustálými dietami, chodí do posilovny (ano podívejme se pravdě do očí – stejně to většinu z nás nebaví) a honíme se za ideálem krásy. Všimli jste si ale toho, že na muže takovéto nároky ve většině případů kladené nejsou, a pokud přece jen jsou, většina mužů tyto nesmyslné požadavky bez mrknutí oka hodí za hlavu? Podívejme se pravdě do očí – většina mužů k těmto ideálům má opravdu daleko, ale stejně je to vůbec netrápí.
ležící žena

Co z toho vyplývá? Buďte taky taková! Věřte mi, že pokud se naučíte hodit tyto starosti za hlavu, bude opravdu šťastnější. Vždyť v konečném důsledku sama se sebou trávíte nejvíc času, tak se prostě mějte ráda! Tím, že máte třeba nějaký ten špíček navíc, či větší zadeček, se vůbec trápit nemusíte.

Pokud máte větší zadeček, určité vám skvěle padnou „áčkové“ sukně nebo šaty. Naopak pokud máte větší poprsí, nebojte se většího výstřihu. Ten upoutá mnoho mužských očí a vychrtliny vám budou jen tiše závidět.
metr kolem těla

Naučte se, každý měsíc si udělat aspoň jednu radost. Užijte si to, že jste ženou a zajděte si na kosmetiku, ke kadeřnici nebo třeba na nějakou masáž. Jinými slovy, prostě se rozmazlujte a buďte hrdá na to, kým jste.

Shrnutí a poučení na konec? Správnou ženu musí být za co chytnout a ten kdo říká něco jiného, tak lže! Nehledě na to, že krásně oblečená, upraven a usměvavá žena klidně i s pár kily navíc, je mnohonásobně víc sexy, než nějaká vyzáblina. Prostě se hezky oblečte, namalujte, učešte a sebevědomě vyjděte do ulic!

Mohlo by se vám také líbit...