Byt a dům

Bydlení, které je dostupné i mladým lidem

V naší zemi jsme spíše zvyklí na tradiční bydlení v domech a bytech, a proto nový styl bydlení, který poskytují mobilní domy celoroční https://www.lavarohouse.cz/, nezůstal bez povšimnutí a pomalu se dostává do povědomí lidí, jako jedna z možností, jak za rozumnou cenu získat vlastní bydlení s komfortem srovnatelným s bydlením v menším domku nebo bytě.

mh1

Mobilní domy pro celoroční bydlení jsou dostupné v mnoha variantách, společné mají to, že jsou velice důkladně odizolované, a to jak stěny, střecha i podlaha, tak použitím oken s trojitým sklem a kvalitními dveří s výbornými termoizolačními vlastnostmi.

V nových modelech typu Lavaro House výrobce přešel z minerální izolační vaty na modernější a efektivnější způsob izolace nástřikem PUR pěny ve vrstvě 120–130 mm. Tato pěna pomáhá udržet v domech stálou teplotu, a to jak v létě, tak i v zimě.

Obytné doby lze přizpůsobit řešením interiéru podle přání zákazníka a dodat je lze kompletně vybavené nebo bez zařízení. Kromě nových modelů je k dispozici i mnoho použitých domů, avšak stále ve výborné kvalitě a za velice rozumnou cenu.

mh2

Při koupi domu se nemusíte starat o dopravu domu na váš pozemek. Dopravu a samotnou instalaci na vašem pozemku zařídí dodavatel.

Pokud nemáte na koupi mobilního domu hotovost a plánujete požádat o úvěr banku, pak i s tímto problémem vám prodejce vyjde vstříc a můžete vaši finanční situaci probrat s jejich odborníkem, který má s vyřizováním financování bydlení dlouholetou zkušenost a spolupracuje s většinou finančních společností na našem trhu.

Na firemních stránkách si můžete prohlédnout širokou nabídku modelů mobilních domů celoročních, a to jak z venku, tak i interiéry. Získáte tak představu, jaké možnosti se vám nabízí, pokud se pro takové bydlení rozhodnete. Rovněž si můžete formou kontaktního formuláře požádat o nezávazné informace o nabízených produktech.

Mohlo by se vám také líbit...