Nákupy

Praktické a moderní vestavěné skříně

Najít vhodnou skříň do omezeného prostoru je poměrně velký oříšek. Pokud zařizujete například nově chodbu, nebo šatnu, zajisté víte, jak těžké to může být. Prostor je omezený, ale věcí je mnoho. Proto je vhodné využít každý centimetr prostoru, abychom získali dostatek úložného místa a měli kam umístit své věci. Najít v obchodech už hotovou skříň, která by se hodila přímo do požadovaného prostoru, je téměř nemožné. Neznám mnoho lidí, kterým by se to povedlo. Proto je dobré hledat alternativní řešení a tím mohou být právě vestavěné skříně na míru Sten-skrine. Díky vestavěným skříním využijete každý centimetr vaší chodby, šatny, či jiné místnosti, a navíc si rozvrhnete šuplíky, poličky a skříňky přesně tak, jak vám to bude vyhovovat pro vaše požadavky.

Šatna

Naše firma Sten nabízí vestavěné skříně na míru z těch nejkvalitnějších materiálů a ve velmi precizním provedení. Kromě kvality si zakládáme také na krásném a elegantním designu se smyslem pro detail. Samozřejmostí je také velmi detailní 3D návrh s přesným zaměřením prostoru a také cenovou kalkulaci. Vždy přizpůsobujeme návrh vašim cenovým požadavkům. Máme již dlouholeté zkušenosti a ke každému zákazníkovi a jeho objednávce přistupujeme velmi individuálně. I když si zakládáme především na spokojeném zákazníkovi a na velmi vysoké kvalitě, můžeme vám zároveň garantovat velmi nízké ceny.

Skříně

Kromě klasických vestavěných skříní pro vás můžeme připravit také kuchyně, celé komplety do šaten, knihovny, předsíňové stěny, noční stolky a mnoho ostatního nábytku.

Chápeme, že není vždy úplně jednoduché bez předchozích zkušeností vybrat skříň, která bude odpovídat vaším představám, a proto vám vždy velmi rádi a ochotně pomůžeme s výběrem. Neváhejte se na nás nezávazně obrátit a vše s vámi budeme velmi rádi konzultovat a případně se můžeme domluvit na vzájemné spolupráci.

Mohlo by se vám také líbit...