Nezařazené

Jazykové pobyty v zahraničí

Jazyková vybavenost je v dnešní době téměř nezbytná a ti z nás, kteří dovedou komunikovat cizí řečí, mají v životě velkou výhodu. Na osvojení nového jazyka není nikdy pozdě. Tou úplně nejlepší možností studia je jazykový pobyt v zahraničí, kde se kromě gramatiky naučíte i odpoutat od počátečních zábran daný jazyk opravdu použít v reálném životě a získáte praxi v mluveném projevu za pomoci rodilých mluvčích. Ať už se jedná o osvojení anglického jazyka, španělštiny, francouzštiny nebo třeba i čínštiny, jazykový pobyt se opravdu vyplatí.
lidé nad projektem
EF Education First
Jednou z nejznámějších mezinárodních organizací, která nabízí kurzy takřka téměř po celém světě je EF Education First. EF nabízí výuku angličtiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, němčiny, japonštiny, čínštiny a korejštiny. Snad jedinou nevýhodou je, že společnost funguje především na online bázi a kancelář má pouze v Praze.
křídlo letadla
Student Agency
Výhodou této agentury je, že má pobočky na mnoha místech v České republice a není problém vše prokonzultovat osobně se zkušenými pracovníky. Výběr jazyků ke studiu je velmi rozsáhlý. Klienti si mohou vybrat mezi angličtinou, němčinou, španělštinou, francouzštinou, italštinou, portugalštinou, ruštinou, čínštinou, japonštinou a arabštinou.
Intact
Agentura Intact nabízí pravidelné osobní schůzky v Praze pro možnost osobní konzultace. Mimo jiné může zaujmout I netradiční nabídkou jazyků, která vypadá následovně: angličtina, němčina, španělština, francouzština, italština, portugalština, ruština, řečtina, polština, čínština, japonština, korejština, arabština.
Bavard Languages
Tato agentura má, podobně jako ty již zmíněné, velký výběr jazyků. Podobně jako EF Education First se svými zákazníky komunikuje především online a stejně tak probíhá I výběr finální destinace. Jejich jediná kancelář v ČR je opět pouze v Praze.

Mohlo by se vám také líbit...