Životní styl

Jak se naladit na studené večery?

Nezávisle na tom, zda pro Vás zima značí samé nepříjemnosti, nebo se na její nastání celý rok těšíte a užíváte si jí naplno, příchod mrazu musí provázet dostatečná připravenost. Nachystat se předběžně tedy nikdy není na škodu, otázkou však zůstává, jak tak učinit?rostlina (šípky) obalené sněhem.jpg
Zapalte svíčky: Pro navození správné atmosféry provoňte svůj byt, dům či zkrátka trvalé působiště, případně i kancelář a všechna místa, kde trávíte nadměrně času.
Vytáhněte hřejivé oblečení ze šatníku: Vydejte se do skříně prohledat aktuální majetek, případně do obchodu obnovit kolekci pro studené období. Jakmile začnete svůj oděv ladit do nastávající éry nepříznivého počasí, odrazí se to i na vnitřní harmonii.
Upravte svou domácnost: Nakoupením doplňků připomínající a ladící do barev zimy či přímo s jejími motivy prozáříte dané místo a pošlete mozku signál, že je čas přijmout mrazy jako nedílnou součást roku provázenou i nádhernými záležitostmi. Mimo to obohatíte místnost o nové předměty, tudíž z něj bude vyzařovat rozdílný pocit symbolizující začátek něčeho kladného a dosud nestálého.
Zabalte se do deky: Jestliže dosud nevlastníte huňatou přikrývku, nastala ta ideální chvíle k napravení tohoto nedostatku. Pořízením obrovské chlupaté deky si budete moci navodit dostačující teplotu při jejím snížení v okolí.
Ranní sprcha: Pro lepší nastartování organismu provedení hygienických úkonů ihned po probuzení pomůže k zrelaxování a dojmu vyrovnanosti zůstávající ve Vás do posledního zavření oči před spánkem.děvče zahalené v teplém oblečení.jpg
Plánování: Vytvořte si harmonogram dne shrnující všechny důležité, pravidelně prováděné, nevyhnutelné činnosti. Rozvrhnutí aktivit odbourá případný stres z nestíhání a špatného nakládání s dostupnými možnostmi, přičemž podpoří zachování klidu a přispěje k udržení přívětivého jednání i přemýšlení.
Ať už se rozhodnete jít pozitivitě jakkoli naproti, neopomínejte plné užívání si života za všech atmosférických jevů. Nenechat je rozladit Vaši rovnováhu se může ukázat jako většina úspěchu.

Mohlo by se vám také líbit...