PC

Jak na počítač

Dovedete si ještě dnes představit svůj život bez počítače nebo notebooku? Nebo jiné technologie, se kterou se v posledních letech pracuje? Já tedy ne. Musím se přiznat, že já jsem na počítači a mobilu opravdu dost závislá. Není den, abych na tom nebyla. Denně mám počítač i mobil a denně je používám. Neznám den, kdy bych bez nich byla. Není dne, abych si nezahrála nějakou počítačovou hru. Myslím, že se ale není čemu divit. Vždyť je to evoluce! Tak proč se všude píše o tom, jak počítač vadí? Myslím, že je to úplná blbost, počítač neškodí. Škodí to, že člověk jen sedí a nehýbe se. Je jasné, že u počítače člověk sedí nebo leží a neběhá u toho, ale jinak to přeci nejde. Ale podle mě samotný počítač vůbec nevadí.

Počítač se využívá denně.

Vždyť když to tak vezmu, tak za pár let bude naprostá nutnost znát všechno na počítači. Poslední roky se dělá všechno přes počítač, takže se není čemu divit, že počítač je stále více oblíbenou věcí. Spolu s mobilem, samozřejmě. A ještě jedna věc je to, jak rodiče odhání děti od počítače. Myslím, že je to taky chyba.

Technologie je v dnešní době všude.

Například můj syn. Má pět let a počítač ovládá opravdu skvěle. Umí natáčet a sdílet videa, umí volat, takže si kdykoliv zavolá babičce nebo mě. Takže on se zabaví a nenudí se. Navíc díky počítači syn umí anglicky a italsky, takže já v tom žádnou chybu nevidím, že si syn denně hraje na počítači. Myslím, že sledování pohádek v angličtině je práce úplně super. Vždyť je takto aspoň dopředu připravený do školy. Když půjde do školy, tak už bude umět skvěle anglicky, umí psát, umí celou abecedu a umí ovládat počítač i mobil. Navíc, když to tak vezmu, i kdyby byl počítač u třeba v roce devatenáct set, tak by taky ho všichni využívali. Takže to není jen dnešní dobou, že se počítač využívá. Využívá se proto, že je prostě v této době populární. Je přeci jasné, že když je to vyrobené, tak se to používat bude a v tom nikdo nic neudělá. To je tak už dané. Navíc znalost na počítači je v dnešní době stejně důležitá, jako umět anglicky. 

Mohlo by se vám také líbit...