Nákupy

Hledáte voskovou květinu?

Ideální dekorace i milý dárek
Čas si lámete hlavu s tím, jakou dekoraci zvolit na různá místa ve svém domě nebo bytě? Máte doma místa, kde vám květiny nevydrží, a přesto i zde chcete mít něco hezkého? Ideální dekorací jsou svíčky. Prodávají se v nepřeberném množství tvarů, velikostí, vůní a barev. Dnes je seženete prakticky na každém rohu, ale ne všude seženete takové, které jsou vkusné a budou se hodit do obývacího pokoje i do koupelny.

levandulové pole

Naše levandulové svíčky jsou ve tvaru levandule, vypadají jako svazek květin, které zrovna někdo natrhal. Jde o krásnou dekoraci, která se díky malé velikosti vleze i na nejmenší poličku. Pokud máte rádi styl provence, určitě budete nadšeni, protože provence = levandule.

Je to fialová svíčka, která se skvěle hodí jako drobný dárek či pozornost pro někoho, komu chcete dát něco hezkého. Potěšíte s ní babičku, maminku, ale i kolegyně z práce nebo sousedku.

U nás najdete velké množství svíček k různým příležitostem. Některé se skvěle hodí k výrobě dekorací. Máme klasické svíčky i čajové svíčky, které ozdobí každou domácnost. Máme i svíčky, které jen ztěží rozeznáte od živých květin. Náš sortiment obsahuje i sezonní svíčky, takže si díky nim můžete vytvořit dekorace a ozdobit domácnost podle aktuálního ročního období.

fialová svíčka

Zrovna levandulová svíčka je u nás v podobě velké i malé klasické svíčky, a nebo čajových svíček. Vykouzlete ve vašem domově útulný koutek, který doplníte krásnou svíčkou ve tvaru levandule. Použít se dá i jako rekvizita pro různé účely – například na pracovní stůl, na prodejní pult, zkrátka fantazii se meze nekladou.
Vyberte si u nás krásné svíčky, které se stanou ozdobou všech míst, kam je umístíte. Vkusně ozdobí poličky, skříně, stoly, ale i noční stolky. Levandule uklidňuje, a to dokonce i v podobě svíčky, zapalte si svíčku ve vaně, a vaše chvilka odpočinku bude hned hezčí.

Mohlo by se vám také líbit...