Business

Zima, počasí, sport a vybavení

Zima je sama o sobě moc krásná. Sníh pokryje holou planinu, zasněžené jsou stromy, louky a pole i celá města a vesnice. Je čas na lyžování a zimní sporty. Na ně je ale potřeba se předem připravit a vybavit se potřebným teplým oblečením a samozřejmě i vhodnými doplňky.

  • Rukavice Craft upotřebíte nejenom na horách, ale také na procházkách, při lyžování, na snowboard, na běžky, k vleku, na posezení u svařáku a na mnohých dalších místech. Hodí se do města i pro sportování.

zasněžený les, v něm zasněžená lavička
Chrání před nepříznivým počasím, jsou speciálně vyrobené pro potřeby sportovců, takže jsou příjemné na omak a chrání Vaši kůži před vysoušením vlivem nepříjemného větru na horách nebo před smogem a kouřem ve městech v zimě, kdy je prach v ovzduší mnohdy viditelnější než v létě. Sníh, vítr, vichřice, nic nemá šanci. Buďte hezky v teple.
zasněžená příroda, plno sněhu, žena jde s hůlkami sněhem k chatkám, kolem jsou lesy

Nejdůležitější je mít nohy a ruce v teple

Samozřejmě nesmíme podceňovat ani pokrývku hlavy, ale o tom až příště. Zejména teplé ponožky a kvalitní boty jsou základem, který nesmí nikdy chybět, ale hned v dalším pořadí jsou to právě ruce, které často velice nepříjemně promrzají a kvůli kterým nám může být opravdu velká zima, proto není radno výběr podceňovat a hodí se i zde vybrat kvalitní a poctivou značku, která Vám do budoucna i dlouho vydrží. Rukavice Vám budou sloužit po další sezóny a dlouhé roky stejně dobře, jako na začátku. Mějte ruce hezky v teple a náhodu nepodceňujte. Ovzduší vždy kůži na rukou nepříjemně vysušuje a to i v případě, že jenom projdete z automobilu kousek na sjezdovku. Je zapotřebí mít se na pozoru před jakýmkoliv počasím, i v případě, že svítí sluníčko.

Chystáte se na sportování? Běhání v přírodě, lyže, běžky, kolo na podzim, tyto všechny sporty a mnohé další může doprovázet kvalitní zateplení rukou. Vždy si můžete vybírat podle počasí. Na podzim, kdy je trochu mráz, vystačí méně zateplené, kdežto v zimě, když panují minusové teploty je načase vytáhnout s celkovým zateplením. Je tedy potřeba brát v potaz počasí i to, jaký sport jdete provádět. Pokud si je chcete vzít jen do města, pak tam máte na výběr z jakéhokoliv sortimentu podle přání.

1) V některých případech se hodí tenčí rukavice, na sport, nebo dle počasí, například na podzim, kdy ještě tolik nemrzne.

2) Naopak jsou situace, kdy si nepříjemné počasí a silný mráz vyžádá, abychom se teple oblékli a zvolili celkové zateplení i rukou.

Mohlo by se vám také líbit...