Nákupy

Propracované betonové dekorace


Beton je skvělý materiál, ze kterého si můžeme vyrobit skvělé dekorace domů i na zahradu. Není problém si ani koupit propracované doplňky a svítidla

Propracované betonové dekorace

Kreativitě se meze nekladou

Běžně se z betonu staví domy a všemožné nemovitosti, protože je opravdu pevný a odolný. Tím je ho využití však ani zdaleka nekončí, protože si z něj můžeme vyrobit opravdu nádherné dekorace. Často jsou to různé dekorace, květináče, kachličky a mnoho dalších předmětů, přičemž si můžete vymyslet svůj vlastní. Velkou výhodou betonu je bezesporu jeho dobrá tvárnost a soudržnost, takže se můžeme při tvorbě skutečně vyřádit. U květináčů a jiných výrobků, kde chceme mít přesně daný tvar.

betonové krychle

Jako obal se hodí plastové nádoby či obaly, protože z nich jde výrobek snadno vyhnout. Beton si můžeme sami namíchat, když máme všechny potřebné složky, ale pokud jej budeme mít pouze k dekorativním účelům v menším množství, tak stačí kupit hotovou směs a k ní přimíchat potřebné množství vody. Směs dáme do připravené nádoby, pohrajeme sis tvarem, uděláme výzdobu a potom už čekám až vyzraje a poléváme vodou.

Profesionální výroba

Výrobou betonových dekorací se zabývá společnost, které se věnuje od designu až po samotnou výrobu. Jedná se o českou rodinnou společnost, a proto si můžete být jisti, že do své práce dávají lásku a skutečně se jí věnují, aby byl zákazník s výrobkem naprosto spokojený a měl z něj radost. Možná se to zdá být jednoduché, ovšem vyrábět originální a funkční betonové výrobky s moderním designem není jen tak, kdy za nimi stojí mnoho práce. Častým okrasným prvkem je betonová mísa, protože díky jejímu jednoduchému designu hezky vynikne její nádherný design a struktura materiálu která se jen tak nevidí. Na výběr jsou dva základní tvary a hned několik provedení, což už záleží na Vašem vkusu.

struktura betonu

Kromě takové dekorace se tu dají koupit i praktické výrobky, což jsou například svítidla. Ty mají betonovou konstrukci a přímo v ní je určitý zdroj světla. To je velmi originální řešení, jenž vynikne v místnosti, kdy betonové svítidlo jen tak někdo nemá.

Mohlo by se vám také líbit...