Business

Profesionální focení novorozenců a miminek


Narodilo se vám děťátko? Po návratu z porodnice domů tak na vás čeká spousta povinností, starostí a nedostatku energie. I když máte první dny a týdny jiné starosti, nezapomeňte na to, že ty to chvíle jsou jedinečné, nezapomenutelné, a především už se nikdy nebudou opakovat. Využijte toho, že takhle malí tvorové ještě většinu času prospí a díky tomu se tak dají zachytit tyto okamžiky na jedinečné fotografie. Newborn obrázky jsou prostě jedinečné a překrásné, mají své kouzlo nevinnosti a něžnosti.

dvojčátka

Tyto chvilky prvních týdnů a měsíců života vašeho děťátka tak rychle utečou, ani nebudete vědět jak. Ani se nenadějete a už tu bude první slovo, první krůčky a první opravdové jídlo. Mnohdy ani v tom shonu nebudete stíhat vaše děťátko fotit do rodinného alba nebo na focení třeba nemáte vlohy. Byla by ale obrovská škoda tyto krásné a jedinečné chvilky nezachytit a nezaložit si album se snímky vašeho maličkého chlapečka nebo holčičky.

Navštivte náš profesionální ateliér a zarezervujte si termín na newborn focení . Ideální jsou první týdny života. K dispozici máme různé rekvizity, které jsou perfektní pro focení těch nejmenších. Děťátko si tak může spokojeně oddychovat v proutěném košíku, zatímco budou vznikat překrásné snímky. Také spolupráce s takto maličkými caparty je úplně o něčem jiném než s většími dětmi. Většinou, pokud zrovna nemají svoji slabou chvilku a nepláčou, neprotestují a valnou část akce prospí. Jedinečné okamžiky se na takových newborn snímcích dají také zachytit při focení novorozence společně s jeho starším sourozencem.

miminko

Vzniknou tak opravdu kouzelné snímky plné něhy, sourozenecké lásky a dětské nevinnosti.
Proto neváhejte investovat váš čas a peníze do profesionálního newborn focení v ateliéru, protože tyto jedinečné okamžiky se nebudou opakovat, a tak je potřeba je zachytit a uložit do rodinného alba jako vzpomínku.

Mohlo by se vám také líbit...