Nákupy

Voda jako velice příjemný prostředek k osvěžení

Ať jsou venku vysoké teploty, které nás o to více právě nutí pít, nebo jsou nižší a tolik vody nepotřebujeme, vždy se hodí, když ji máte po ruce. Stejně tak jako se hodí, když ji máte někde na své zahradě formou solární sprchy!
— Jistě ji využijete za jakéhokoliv počasí. Nejlepší je to zřejmě před koupáním v bazénu, protože ze sebe smyjete nečistoty a prach, které často jako lidé ani nevnímáme, ale bohužel na naší pokožce mohou být, stejně tak jako různé mechanické nečistoty, tedy zbytky trávy na nohou, když jsme šli přes trávník bosky a podobně. Díky této malé pomůcce tak dokonce ušetříte za bazénovou chemii, které nebudete muset přidávat tak velké množství.

— Samozřejmě se hodí i bez bazénu. Velice příjemné osvěžení jenom tak v létě, když se nepotřebujete koupat nebo nechcete jít zrovna do bazénu, či jej vůbec nemáte. Dají se zkrátka využít jakýmkoliv způsobem: https://eshop.techneco.eu/Venkovni-solarni-sprchy-na-zahradu.
Proč právě tuto variantu osvěžení?
Zřejmě největší výhodou, kterou můžeme vidět na první pohled je zvýhodnění v podobě zadarmo získané teplé vody. Solární energie ze sluníčka je totiž zcela zdarma, takže za nic neplatíte a máte teploučkou vodu na vaší zahradě, u vašeho bazénu či kdekoliv jinde.
Ø můžete ji využít ke každé chatě či chalupě
Ø k domu nebo jenom na volné prostranství čili zahradu
Ø k bazénu, kde je přirozeně velice kladnou součástí před i po plavání
Ø na prostranství, kde bazén nemáte
Solární sprchy mohou být ve více variantách. Vybírejte ze dvou druhů:
a. Závěsnou – která je zřejmě nejvýhodnější, pokud potřebujete danou věc přemisťovat, tento způsob vám to totiž umožní, takže největší výhodou je zřejmě mobilita. Můžete si ji totiž zavěsit na cokoliv, co máte po ruce. Její tělo je tvořeno z vaku, který obsahuje vodu a ta na sebe váže sluneční paprsky, takže jistě někam na sluníčko.

b. Stabilní – tento způsob má tělo ze složené konstrukce, která je pevně daná a musí být zabudovaná v zemi, aby držela stabilitu. Toto tělo plní funkci i nádoby na vodu, ve kterém se voda ze slunečního záření sama zahřívá.

Mohlo by se vám také líbit...