Nákupy

Domácnost, která vám usnadní práci

Už jste slyšeli o chytré domácnosti? Pokud ne, možná budete překvapení, jaká je vize české domácnosti v budoucnosti. Prakticky o všechny banální rutinní činnosti se místo vás postarají chytré spotřebiče.inteligentní dům.jpg
Ovšem nemusíte se bát, nejde o žádné autonomní systémy, které by u vás doma hospodařily místo vás. Jde o chytře navržené spotřebiče a systém domácnosti obecně, který lze ovládat jednoduchými pohyby ruky přes internet. Tedy například pračka za vás vypere prádlo, varná konvice vám v zadaný čas uvaří kávu, lednice za vás bude kontrolovat nákupní seznam, datum spotřeby a kalorickou hodnotu jednotlivých potravin. A tím to zdaleka nekončí. Důležité je, že vy budete pouze sledovat, zda vše probíhá správně a jednotlivé procesy budete iniciovat. O samotnou práci se za vás postarají vaši elektroničtí pomocníci.
A věřte tomu, že vám taková pomoc výrazně usnadní život! Tím spíše, pokud jste již nyní s časem na štíru a nevíte, kam dřív skočit. Jestliže se domů z práce vracíte naprosto vyčerpaní a nemáte už doma sílu cokoli dělat, natož uklízet a řešit provoz vaší domácnosti, přijde vám internet věcí maximálně vhod. Všechno důležité ve vašem domě hravě obstaráte s pomocí chytrého mobilního telefonu.
Můžete začít například s chytrým osvětlením philips hue Lightpark. To je ten ideální start pro vaši dokonalou domácnost, která vás nebude zatěžovat, ba naopak vám váš život v maximální míře usnadní.ovládání domácnosti přes internet.png

Co všechno chytré osvětlení philips hue umí?

Jeho prostřednictvím můžete jednoduchým pohybem ruky zhasínat i rozsvěcet všechna anebo jen některá světla v domě. A to jak bodové, tak i stropní, a dokonce i stolní světelné zdroje. Dokonce u toho ani nemusíte být – ovládat osvětlení můžete i pohodlně na dálku – třeba z práce, když k vám přijde nečekaná návštěva. Zkrátka své osvětlení budete mít dokonale pod kontrolou.

Mohlo by se vám také líbit...